.

.

New
GZEELE Нови RU руската тастатурата за HP Комора Г-7-1000 Г-7-1100 Г-7-1200 Г-7-1001 Г-7-1222 Г-7-1001XX Г-7-1075DX Лаптоп Тастатура ЦРНА

GZEELE Нови RU руската тастатурата за HP Комора Г-7-1000 Г-7-1100 Г-7-1200 Г-7-1001 Г-7-1222 Г-7-1001XX Г-7-1075DX Лаптоп Тастатура

DEN 427.00
DEN 601.92

Стока
Достапно.


забелешка: тастатурата произведени од страна на секој производител ќе бидат малку различни, без да влијаат на нормално користење на тастатура. Ве молиме да се свесни дека ние не прифаќа враќање на пари поради мала разлика во производство
Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : црна Пакување : Картон време на Испорака : 1-3 работни дена Плаќање : преведување, Western Union Експрес : EMS, курирската служба DHL.UPS-от, Fed Ex, Кина Пост стандардниот превозот е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Детали

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
Г-7-1000 Г-7-1100 Г-7-1200 Г-7 G7T R18 Г-7-1001 Г-7-1222
Бренд Име:
GZEELE
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Рамка:
NO
осветлување:
NO
Свеж

Избор на клиенти