.

.

New
Нова за HP 246 g4 N1S07PA T0P73PT T0P74PT N0C18PA tpn-i119 1119 англиски нас лаптоп тастатура црна

Нова за HP 246 g4 N1S07PA T0P73PT T0P74PT N0C18PA tpn-i119 1119 англиски нас лаптоп тастатура црна

DEN 889.00
DEN 936.00

Стока
Достапно.


Компатибилен модел :
за HP 246 g4 N1 S07 PA T0 P73 PT T0 P74 PT N0 C18 PA Серија Лаптоп
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот преку кина пост со следење на број.
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.
Повеќе Производи

Детали

Бренд Име:
LRHYINGCONG
Број На Модел На:
246 g4 N1S07PA T0P73PT T0P74PT N0C18PA tpn-i119 1119
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
НИ Стандард
is_customized:
Yes
Condtion:
Нови
Распоред:
US
гаранција:
90days
боја:
како фото
Свеж

Избор на клиенти