.

.

New
Бренд Нови За MacBook Pro Ретината 13.3 A1502 Мали Внесете РС руската тастатура+100pcs тастатура завртки 2013-2015 Години

Бренд Нови За MacBook Pro Ретината 13.3 A1502 Мали Внесете РС руската тастатура+100pcs тастатура завртки 2013-2015 Години

DEN 958.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Меѓународни налози направи потрае неколку недели подолго отколку што се очекуваше да пристигне поради доцнење во царинската обработка. За МЕЃУНАРОДНИ Клиенти : Нашиот брод на Светот.
Како да се купи :
Не може да се најде објектот од нашата продавница? Изобилството на производи се овие вложувања е утврдена, за повеќе информации, вие сте добредојдени да не контактирате во секое време.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање вклучувајќи TT, Кредитна Картичка,e-чек иако Alipay или Paypal. Сите права се задржани
. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот надомест и време на испорака. Сите налози се спакувани во safe со воздух перница.Бренд Нови За Mac Book Pro Ретината 13. Сите нарачки се испраќаат преку Хонгконг Пост или локален курир. Copyright Љ 2014 Ec Buy Центар Ограничен . Купувачи се одговорни за сите царини и царински давачки. Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена.3" A1502 Мали Внесете РС руската тастатура+100pcs тастатура завртки 2013-2015 Години
Гаранција : 1 Година
Превозот :
За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена. Ви благодариме за запирање од страна на. Табела се прикажани подолу е за повикување само . Ве молиме исто така да додадете нас како вашиот " Омилен Продавачот "и дојде повторно. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни превозот метод.

Детали

Компатибилен Бренд:
apple
Број На Модел На:
за A1502
Бренд Име:
XB
Стандард:
НИ Стандард
Свеж

Избор на клиенти