.

.

New
нова за Acer Стремат 5740 5810T 5820 7735 7551 5336 5410 5536 5536G 5738 5738g 5810 5252 5742G 5742Z НАС англиски лаптоп тастатура

нова за Acer Стремат 5740 5810T 5820 7735 7551 5336 5410 5536 5536G 5738 5738g 5810 5252 5742G 5742Z НАС англиски лаптоп тастатура

DEN 3600.00

Стока
Достапно.

Царински даноци Chossing DHL UPS, TNT FEDEX превозот брзина брзо Сепак,тоа може да предизвика царинската оданочуваат,тоа е купувачот има обврска да го плати тоа ве молиме да се разбере ,благодарение Ако имате било qusetions за плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако во рок од 30 дена од купувањето, не сте целосно задоволни ,ве молиме контактирајте со нас за враќање или размена. Ве молиме да ни даде можност да се корегира било каква грешка пред да ја напуштат повратни информации, ние сме секогаш повеќе од среќни да го направи тоа право! За Повратни информации : ве Молам оставете Позитивни Повратни информации ( 5 ѕвезди ) и за нас, доколку сте задоволни со производот. Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда(освен празници) Најдобра Услуга : Ние Гарантираме 100% задоволството на клиентите. За Испорака : Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPS-от,E-пакет,Кина пост,Сингапур и така натаму.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.TKS за вашата поддршка!. Грешки ретко се случи. Топло прашува : Нашата компанија е принцип е : Висока-квалитет на производите, добра услуга став!!! Купи евтино ѓубре,губење на вашето време и пари,тоа е подобро да додадете малку пари за да купи квалитет на производот,ние само се произведуваат високо квалитетни производи,доколку има квалитетот на производот проблеми,ние ќе ви даде задоволителен третман.

Детали

Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
5740 5810T 7735 7551 5336 5410 5536 5536G 5738 5738g 5810 5252 5742G
Бренд Име:
CIMAGICTECH
Стандард:
НИ Стандард
Свеж

Избор на клиенти