.

.

New
Вистински Лаптоп Тастатура За Dell Inspiron 15R 5520 SE7520 M5050 НАС Верзија

Вистински Лаптоп Тастатура За Dell Inspiron 15R 5520 SE7520 M5050 НАС Верзија

DEN 556.32

Стока
Достапно.

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!
Распоред : САД
Јазик : Англиски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.

Детали

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
За Dell Inspiron 15R 5520 SE7520 M5050
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
распоред:
US
Свеж

Избор на клиенти