.

.

New
Вистински Лаптоп Тастатура За Dell Inspiron 15 N5040 N5050 15-N5040 15-N5050 M5040 НАС Верзија

Вистински Лаптоп Тастатура За Dell Inspiron 15 N5040 N5050 15-N5040 15-N5050 M5040 НАС Верзија

DEN 556.32

Стока
Достапно.


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во ebay,и ние ќе ви одговори што на време!
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!
Распоред : САД
Јазик : Англиски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2.

Детали

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
За Dell Inspiron 15 N5040 N5050 15-N5040 15-N5050 M5040
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
распоред:
US
Свеж

Избор на клиенти