.

.

New
Вистински Лаптоп Тастатура За Dell Inspiron 14Z N411Z 14Z-N411Z 14z(N411z) НИ Верзија

Вистински Лаптоп Тастатура За Dell Inspiron 14Z N411Z 14Z-N411Z 14z(N411z) НИ Верзија

DEN 556.32

Стока
Достапно.

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата!Нови, целосно тестирани пред превозот!
Распоред : САД
Јазик : Англиски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!.

Детали

Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
За Dell Inspiron 14Z N411Z 14Z-N411Z 14z(N411z)
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
распоред:
US
Свеж

Избор на клиенти