.

.

New
нов увезени оригинални IRG4PH50UDPBF IRG4PH50UD G4PH50UD ДА-247 Ултра Брз IGBT Цевка 1200V 45A 200W

нов увезени оригинални IRG4PH50UDPBF IRG4PH50UD G4PH50UD ДА-247 Ултра Брз IGBT Цевка 1200V 45A 200W

DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Бебе еден / мала серија пакет продажба, доколку купите повеќе квантитет или големи количини, ве молиме контактирајте со нас.
4 - можете да ги пратите вашите производи и услуги на сајтот, откако тие се испраќаат надвор
{ Увозни давачки или тарифни }
1 - увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2 - нашиот план ќе се вратам на вас по вашата повратна информација.
3 - ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и контакт број се точни.DHL
2-, федералните, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг пост се достапни.
{ политика на враќање }
1 - доколку постои некој дефект во објектот, тоа треба да биде во 7 од новиот денот на приемот (на купувачот да се врати на состојбата на ре за продажба.
{ Ви благодарам многу за вашата поддршка, ви посакуваме да имате пријатен ден! }
. купување Купи повеќе делови. Ако сте навистина тешко да се плати за проектот, ве молиме, контактирајте не, јас ќе ви помогнат да се реши тоа.Според сите theoriginal и заврши предмети)
2 - ви благодариме за вашиот бизнис и да понудат на 7 ден политика на враќање (7 дена по приемот на стоката). Ние ја прифати уплатата, можеме да го прифатиме, жал ни е, не можеме да прифатиме другите На начин на исплата, како што чек или поштенска цел.
{ интегритет управување со квалитетот }
Компанијата е професионална интегрирано коло појавување на даватели на услуги, со продавница за продажба искуство! Многу клиенти На прво, за клиентот да најнови, најчесто оригиналниот квалитет на производите! Би сакал да се земе цената на лажни стоки да се споредат нови, оригинални Инсталирате вистински стоки ве молиме да ги заобиколат! Продавница : сите извори се сосема нови, оригинални, со висок квалитет, прифатлива цена, испорака на Стоки
брзо, сервисот "целта, за развој на идеи, да се обезбеди најголем задоволителна услуга се врати на клиентите, добредојдовте во светот Пријатели на државна сопственост деловна соработка, и бараат заеднички развој и да воспостави долго-рок кооперативни односи!
Поради големиот број на бебе, не може да се вчитаат, како што се во оваа продавница не може да се најдат вашите производи, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците, продавница Може да обезбеди еден - стоп електронски компоненти IC чип со еден појавување, БУМ табела цитирам една станица услуга.

Детали

Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
IRG4PH50UDPBF
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IRG4PH50UDPBF
Состојба:
Нови
Компатибилен:
Конзола За Игри
Свеж

Избор на клиенти