.

.

New
10PCS интерфејс IC SOP8 PCA82C250T PCA82C250TD PCA82C250T A82C250 НОВИ

10PCS интерфејс IC SOP8 PCA82C250T PCA82C250TD PCA82C250T A82C250 НОВИ

DEN 197.28

Стока
Достапно.


10 PCS интерфејс IC SOP8 PCA82 C250 T PCA82 C250 TD PCA82 C250 T A82 C250 НОВИ

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
Свеж

Избор на клиенти