.

.

New
ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 15.4 инчен 1680x1050 LTN154P1-L01 CCFL LVDS Следење

ЛА.MV56U.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 15.4 инчен 1680x1050 LTN154P1-L01 CCFL LVDS

DEN 1641.00
DEN 1727.52

Стока
Достапно.


Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Политика На Враќање
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена. Ние само брод според превозот адреса.com/store/group/Power-supply/110868_211635685.Нова Универзална HDMI USB AV VGA АТВ КОМПЈУТЕР со LCD Контролер Одбор за 15.Контролор Одбор FIX-30 Pin S6 LVDS кабел 1-светилка инверторот со кабел 7-копче од тастатурата со кабел Далечински управувач(без батерија за воздухопловната лимит)
Соодветен адаптер (12 V, 4А -) е од суштинско значење; ако е потребно, можете да добиете овде :
http : //www. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне) ве Молиме контактирајте за пониски DHL цена.html
За Превозот :
Ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена. Ако имате други слични LCD панели, ве молиме известете детални LCD модел бр.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.Стр контролер
Пакетот вклучува : ЛА.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Нашите принципи за водење бизнис се : Клиент-центрични; Добар Квалитет; Брзо-одговор;
Инстант-акција; Професионални-техника; и Насмеани услуга
.

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
NJY ДОПИР
Компатибилен:
Конзола За Игри
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
Резолуција:
1680x1050
Влезниот Сигнал:
HDMI USB AV VGA АТВ Далечинскиот
Примена:
plug and play
Погоден LCD:
LTN154P1-L01
Големина На Екранот:
15.4 инчен
Панел интерфејс:
LVDS
осветлување:
CCFL
Напојување:
DC 12V, 4А -
Свеж

Избор на клиенти