.

.

New
Бесплатен превозот VGA Аудио HDMI DVI Адаптерот Одбор за Полнење за 1600x900 17.3 Инчен B173RW01 WLED LVDS LCD контролер одбор DVI HDMI

Бесплатен превозот VGA Аудио HDMI DVI Адаптерот Одбор за Полнење за 1600x900 17.3 Инчен B173RW01 WLED LVDS LCD контролер одбор

DEN 1459.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.

за проверка на компатибилност, ви благодариме! Пакетот вклучува :
1*М.3 Инчен B173 RW01 WLED LVDS LCD контролер одбор DVI HDMI
Состојба : Нова
Ве молиме забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот LCD панелот е ист број на моделот пред да нарачате.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме не одговори хумор негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени. Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.
Контактирајте со нас
Најголемиот дел цел е прифатливо, ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел. Ние само брод според превозот адреса.
Ако објектот е оштетен или не може да се користи поради квалитетот проблем, тогаш можете да разменувате за нов или да се вратат во рок од 7 дена по добивање ouritem.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме.Бесплатен превозот VGA Аудио HDMI DVI Адаптерот Одбор за Полнење за 1600x900 17.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Детали

Број На Модел На:
B173RW01
Бренд Име:
NJY ДОПИР
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Состојба:
Нови
Резолуција:
1600X900
Влезниот Сигнал:
HDMI DVI Аудио VGA
осветлување:
WLED
Примена:
plug and play
Погоден LCD:
B173RW01
Панел интерфејс:
LVDS
Големина На Екранот:
17.3 инчен
Напојување барање:
DC 12V, 4А -
Компатибилен:
Конзола За Игри
Свеж

Избор на клиенти