.

.

New
2N5550 ДА-92 5550 TO92 NPN 600MA 140V ВИСОК КВАЛИТЕТ

2N5550 ДА-92 5550 TO92 NPN 600MA 140V ВИСОК КВАЛИТЕТ

DEN 840.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.
Треба само 5 чекори, MAYSIN продавница ќе се обезбеди
со еден-стоп шопинг услуга.

Детали

боја:
2N5550 500PCS, 2N5550 1000PCS, 2N5550 2000PCS
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move
is_customized:
YES
Свеж

Избор на клиенти