.

.

New
Aoweziic нов увезени оригинални IRF3706PBF IRF3706 ДА-220 областа ефект на 20V 77A

Aoweziic нов увезени оригинални IRF3706PBF IRF3706 ДА-220 областа ефект на 20V 77A

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
IRF3706PBF
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IRF3706PBF
Состојба:
Нови
Компатибилен:
Конзола За Игри
Свеж

Избор на клиенти