.

.

New
Aoweziic + нов увезени оригинални 63CPQ100 63CPQ100PBF VS-63CPQ100PBF ДА-247 Schottky 60A 100V

Aoweziic + нов увезени оригинални 63CPQ100 63CPQ100PBF VS-63CPQ100PBF ДА-247 Schottky 60A 100V

DEN 1152.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
63CPQ100PBF
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
63CPQ100PBF
Состојба:
Нови
Компатибилен:
Конзола За Игри
Свеж

Избор на клиенти