.

.

New
HDMI DVI VGA LCD Контролер Одбор LVDS Комплет За 15.4 инчен LTN154XB-L01 1280x800 CCFL Екранот

HDMI DVI VGA LCD Контролер Одбор LVDS Комплет За 15.4 инчен LTN154XB-L01 1280x800 CCFL Екранот

DEN 1459.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.


Контактирајте со нас
Најголемиот дел цел е прифатливо, ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел.
Пакетот вклучува :
1*М.2А контролер
Пред поглед на М. Ние само брод според превозот адреса.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
За Контролор :
Врвот поглед на М. Враќање објектот и неговите додатоци мора да се чуваат во оригиналните и неоштетени. Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот.
За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас! Ви благодариме. за проверка на компатибилност, ви благодариме!
По нарачка, ве молиме оставете го вашиот LCD модел во вашата нарачка.
Политика На Враќање
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.2А контролер
Функција :
PCB Димензија :
Големината на М.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме не одговори хумор негативни повратни информации пред да контактирате со нас. NT68676 Контролер одбор
1*тастатура за контролер со својата кабел
1*2-CCFL инверторот со своите кабел
1*LVDS кабел Погоден за напојување треба да се 12 V, 4А -.
Нашите принципи за водење бизнис се : Клиент-центрични; Добар Квалитет; Брзо-одговор;
Инстант-акција; Професионални-техника; и Насмеани услуга
.

Детали

Бренд Име:
NJY ДОПИР
Број На Модел На:
LTN154XB-L01
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Состојба:
Нови
Резолуција:
1280x800
Влезниот Сигнал:
HDMI DVI Аудио VGA
Примена:
plug and play
Погоден LCD:
LTN154XB-L01
Големина На Екранот:
15.4 инчен
осветлување:
2 парчиња CCFL
Панел интерфејс:
LVDS
Напојување барање:
DC 12V, 4А -
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри
Свеж

Избор на клиенти