.

.

New
MICROFLYING БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5PCS/МНОГУ MX612 SOP8 Четка DC мотор IC

MICROFLYING БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5PCS/МНОГУ MX612 SOP8 Четка DC мотор IC

DEN 96.00

Стока
Достапно.

Ако вашиот објект се уште не пристигнале во рамките на ова време, тогаш ни е-мејл.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.
- Мојот пакет се уште не пристигнале ?
Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот детали за да се утврди очекува испорака временска рамка.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата.FEEBACK :
•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.MX612
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
1.

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
MICROFLYING
MicroSoft Модел:
Kinect
Број На Модел На:
MX612
is_customized:
YES
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect
Свеж

Избор на клиенти