.

.

New
10PCS/МНОГУ AF4825P AF4825 4825P 4825 MOSFET

10PCS/МНОГУ AF4825P AF4825 4825P 4825 MOSFET

DEN 330.24

Стока
Достапно.

ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО :
Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата.
INT'L ВОЗДУХ ПРЕВОЗОТ ПОШТЕНСКИ УСЛУГИ :
3.
- Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?
Без дополнителни давачки или такси се наплаќаат за меѓународни купувачи.Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално трае до 7-15 buesiness денови,празници&викендите не се inculded ]
НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА 'S :
Како можам да добијам фактура со комбинирани превозот за повеќе објекти?
Можете да го користите да се Купи Тоа Сега.

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
AF4825P
Бренд Име:
MICROFLYING
MicroSoft Модел:
Kinect
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect
Свеж

Избор на клиенти