.

.

New
Aoweziic нов увезени оригинални IRFP4229PBF IRFP4229 ДА-247 FET 250V 44на законот за

Aoweziic нов увезени оригинални IRFP4229PBF IRFP4229 ДА-247 FET 250V 44на законот за

DEN 940.80

Стока
Достапно.

Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој,Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да имаат позитивни повратни информации за нас.
{ пратката }
1 - ние може да се направи целиот свет. very Thank вас за вашето време.
{ политика на враќање }
1 - доколку постои некој дефект во објектот, тоа треба да биде во 7 од новиот денот на приемот (на купувачот да се врати на состојбата на ре за продажба. Ние ја прифати уплатата, можеме да го прифатиме, жал ни е, не можеме да прифатиме другите На начин на исплата, како што чек или поштенска цел.
{ интегритет управување со квалитетот }
Компанијата е професионална интегрирано коло појавување на даватели на услуги, со продавница за продажба искуство! Многу клиенти На прво, за клиентот да најнови, најчесто оригиналниот квалитет на производите! Би сакал да се земе цената на лажни стоки да се споредат нови, оригинални Инсталирате вистински стоки ве молиме да ги заобиколат! Продавница : сите извори се сосема нови, оригинални, со висок квалитет, прифатлива цена, испорака на Стоки
брзо, сервисот "целта, за развој на идеи, да се обезбеди најголем задоволителна услуга се врати на клиентите, добредојдовте во светот Пријатели на државна сопственост деловна соработка, и бараат заеднички развој и да воспостави долго-рок кооперативни односи!
Поради големиот број на бебе, не може да се вчитаат, како што се во оваа продавница не може да се најдат вашите производи, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците, продавница Може да обезбеди еден - стоп електронски компоненти IC чип со еден појавување, БУМ табела цитирам една станица услуга.

Детали

Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
IRFP4229PBF
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IRFP4229PBF
Состојба:
Нови
Компатибилен:
Конзола За Игри
Свеж

Избор на клиенти