.

.

New
10PCS ST-Линк V2 stlink мини STM8STM32 STLINK симулатор преземете програмирање Со Маска

10PCS ST-Линк V2 stlink мини STM8STM32 STLINK симулатор преземете програмирање Со Маска

DEN 934.00
DEN 983.04

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
10 PCS ST-Линк V2 stlink мини STM8 STM32 STLINK симулатор преземете програмирање Со Маска


Детали

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
st-линк v2
Свеж

Избор на клиенти