.

.

New
Бесплатен Превозот! 10pcs/многу SI4702-C19-GMR SI4702-C19 SI4702 0219 Емитува FM Радио Тјунер за Преносни Апликации QFN-20

Бесплатен Превозот! 10pcs/многу SI4702-C19-GMR SI4702-C19 SI4702 0219 Емитува FM Радио Тјунер за Преносни Апликации QFN-20

DEN 830.40

Стока
Достапно.


Детали

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Бренд Име:
ALJ
Температурата На Работа:
-20°C ~ 85°C
Напон:
2.7 V ~ 5.5 V
Состојба:
Нови
Тип:
RFID
Свеж

Избор на клиенти