.

.

New
Aoweziic + нов увезени оригинални IRFR5505TRPBF IRF5505 PDF FR5505 ДА-252 Транзисторски

Aoweziic + нов увезени оригинални IRFR5505TRPBF IRF5505 PDF FR5505 ДА-252 Транзисторски

DEN 960.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Aoweziic
Број На Модел На:
IRFR5505TRPBF
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IRFR5505TRPBF
Состојба:
Нови
Компатибилен:
Конзола За Игри
Свеж

Избор на клиенти