.

.

New
Црна 4x Батерија 2800mAh + Quad 4 Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Controller Игра Полнач Резервни Batteria

Црна 4x Батерија 2800mAh + Quad 4 Полначот Dock Станица за Полнење за Wii Remote Controller Игра Полнач Резервни Batteria

DEN 732.00
DEN 950.40

Стока
Достапно.


Карактеристики :
1. Тоа може да ви наплати 4pcs контролори во исто време.
2. Своето полнење со дизајн на импулс на напон во колото.
3. Тоа се исти голем капацитет Ni-МЗ батеријата, едноставен и лесен за употреба.
4. Нејзиниот вкус, tidiness кога ќе се стави.
Електрични карактер :
1. Влезен напон : DC5 V
2. Надвор се стави Не-оптоварување импулс напон : DC2-3 V
3. Не-оптоварување тековната : 51-55m A
4. Оптоварување тековната : (100-180m A)*4 PCS
5. Полначот connecter хардвер висина : 23mm*4 PCS
6. Батеријата пакет : голем N-M батеријата
Спецификација :
Боја : Црна
Големина на : 230*222*66mm
Тежина : 450g
Пакетот вклучува :
1 x Quad 1*4 Полнење Станица
4 x 2800m Ah батеријата
1 x USB Кабел за Полнење
(wii remote controller не вклучуваат!)
* Забелешка : во најголемиот дел пакет,не доаѓаат со кутија

Детали

Бренд Име:
GOLDFOX
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
2800mah
Број На Модел На:
B2001
Тип:
NI-МЗ
Батеријата Број:
2
Големина:
--
Свеж

Избор на клиенти