.

.

New
НОВАТА батерија 5/7AA 2.4 V 500mAh 5/7AA2.4V500mAh Ni-Cd акумулатори Жилет батеријата пакет со нога нозе нога 2 парчиња/многу

НОВАТА батерија 5/7AA 2.4 V 500mAh 5/7AA2.4V500mAh Ni-Cd акумулатори Жилет батеријата пакет со нога нозе нога 2 парчиња/многу

DEN 821.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.

ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.

Детали

Бренд Име:
jiaxinda
Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
2 парчиња
Број На Модел На:
5/7AA 2.4 V 500mAh батеријата
Тип:
Ni-CD
Номиналниот Капацитет:
500mAh
Големина:
14mm*28mm*34mm
Свеж

Избор на клиенти