.

.

New
2 ПАРЧИЊА Висок Квалитет 14.4 V 3000mAh Ni-МЗ Батерија За Samsung NAVIBOT VCR8875 14.4 Volt Бесплатен Превозот

2 ПАРЧИЊА Висок Квалитет 14.4 V 3000mAh Ni-МЗ Батерија За Samsung NAVIBOT VCR8875 14.4 Volt Бесплатен Превозот

DEN 2977.00
DEN 3167.52

Стока
Достапно.


14.4 v 3000m Ah Ni-МЗ Батерија За Samsung NAVIBOT VCR8875
Опис :
Votlage : 14.4 V.
Капацитет : 3000m Ah.
Хемија : НУ-МЗ.
Боја : Зелена.
Сосема Нов, 100% компатибилност со оригиналниот.
Полнење во секое време нема да имаат ефект на батеријата.
Компатибилни Модели :
За Samsung NAVIBOT VCR8875.
Пакет се вклучени :
2x Батеријата за Samsung NAVIBOT VCR8875.
торба

Детали

Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Број На Модел На:
за VCR8875
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Тип:
NI-МЗ
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Батеријата Број:
2
Замена На Батеријата:
Yes
Свеж

Избор на клиенти