.

.

New
4PCS Нови Оригинални Литар енергија на батеријата 18650B SD18650 Батерија Li-ion батерија 3.7 V 3000mAh +Бесплатен превозот

4PCS Нови Оригинални Литар енергија на батеријата 18650B SD18650 Батерија Li-ion батерија 3.7 V 3000mAh +Бесплатен превозот

DEN 777.00
DEN 936.00

Стока
Достапно.


Тоа може да се заштити батеријата многу добро.6 V Големина : ø18. Ако за некои непредвидени околности кои не сте задоволни и мислите дека не Можете да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте ме пред тоа, и јас сум задоволен Ние ќе се обидеме да работат со вас за да ги реши сите прашања кои што можете да се со производот или услугата. Тогаш јас ве остават Позитивен фидбек На наплата. Ти плаќаат за превозот. Повратна информација : јас го ценат вашето мислење и би сакал да го задржи сте среќни, па ве молам оставете ме позитивни Повратни информации кога ќе го добиете производот.

Детали

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
SD18650
Батеријата Број:
4
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
18650
Големина:
18650
Замена На Батеријата:
Yes
Свеж

Избор на клиенти