.

.

New
Нови 20V 2000mAh 2.0 Ah Li-ion Замена на Батеријата За WORX WA3525 WG545 WG155 WG255 WG251 WG151 WG151.5 WG155 WG155.5

Нови 20V 2000mAh 2.0 Ah Li-ion Замена на Батеријата За WORX WA3525 WG545 WG155 WG255 WG251 WG151 WG151.5 WG155 WG155.5

DEN 1547.00
DEN 1645.92

Стока
Достапно.


Висок Квалитет на Најновите 20 V 2000m Ah Литиум Замена на батеријата за WORX wg151 wg151.5 wg155 wg155.5 wg251 wg251.5 wg255 Оваа WORX 20-Volt батеријата може да се приспособат на многу од нашите производи. Лесно да се справи и мала тежина да се носат од една единица во друга. Литиум технологија трошоци брзо и овластувања вашиот cordless WORX алатка преку целата работа, без самрак или одвод Max литиум батерии се полесни, поефикасен и бесплатно без меморија ефект Различни батерија што е погодна за повеќе производи што носат Пријава побрзо без меморија ефект Спецификации : Тип : Li-ion Замена на батеријата Напон : 20v Капацитет : 2000m Ah Школка во боја : црна Батеријата Гаранција : 3 година го Замени Моделот : За WORX WG151s, WG155s, WG251s, WG255s, WG540s, WG545s, WG890, WG891 Пакет вклучува : 1* 20 V 2000m Ah Li-ion Замена на Батеријата За WORX

Детали

Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
за WORX wg151 wg151.5 wg155 wg155.5 wg251 wg251.5 wg255
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Тип:
Li-Ion
Замена На Батеријата:
Yes
Свеж

Избор на клиенти