.

.

New
За Makita Ni-CD /Ni-МЗ 18V Батерија на Батерии Пакет Замена Електроника електрични Алатки со Пренослив Апарат

За Makita Ni-CD /Ni-МЗ 18V Батерија на Батерии Пакет Замена Електроника електрични Алатки со Пренослив Апарат

DEN 2385.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.

6 V за 12 V 14.4 V 18 V Напон : 220 V Приклучок тип : НИ plug Влезен напон : 100 V-240 V 35 W 50/60 Hz Излез напон : 7. Известување 1.Овој полнач може да се користи за полнење на Makita 7. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми.6 V за 12 V 14. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот.Батеријата Спецификација Бренд : DVISI® Батерија Тип : Ni-CD/Ni-МЗ Напон : 18 V Капацитет : 1500m Ah/2000m Ah/3000m Ah/3300m Ah Боја : Црвена Димензија : 119.10 мм го Замени Оригиналниот за Makita Батеријата Код : за Makita 1822, 1823, 1834, 1835, 1833 192826-5, 192827-3, 192828-1, 192829-9, 193159-1, 193140-2, 193102-0, PA18 ги Собере Оригиналните за Makita Модел : за Makita за Makita BMR100, за Makita ML180 (Светло), за Makita ML183 (Светло) за Makita SC190 DWDE за Makita UB181 Серија за Makita UB181 D, за Makita UB181 DZ за Makita 4000 Серија за Makita 4334 D, за Makita 4334 DWA, за Makita 4334 DWAE, за Makita 4334 DWD, за Makita 4334 DWDE за Makita 5000 Серија за Makita 5026 DA, за Makita 5026 DB, за Makita 5026 DWA, за Makita 5026 DWB, за Makita 5026 DWD, за Makita 5026 DWFE за Makita 5036 DA, за Makita 5036 DB, за Makita 5036 DWA, за Makita 5036 DWB, за Makita 5036 DWD, за Makita 5036 DWFE за Makita 5046 DA, за Makita 5046 DB, за Makita 5046 DWA, за Makita 5046 DWB, за Makita 5046 DWD, за Makita 5046 DWDE, за Makita 5046 DWFE за Makita 5620 DWD за Makita 5621 DWA, за Makita 5621 DWD, за Makita 5621 RDWA за Makita 6000 Серија за Makita 6343 D, за Makita 6343 DBE, за Makita 6343 DWA, за Makita 6343 DWB, за Makita 6343 DWDE, за Makita 6343 DWFE за Makita 6347 D, за Makita 6347 DWAE, за Makita 6347 DWDE, за Makita 6347 DWFE за Makita 6349 DWDE, за Makita 6349 DWFE, за Makita 6390 DWAE за Makita 6936 FD, за Makita 6936 FDWDE за Makita 8000 Серија за Makita 8390 DWAE, за Makita 8391 DWAE за Makita 8443 D, за Makita 8443 DWAE, за Makita 8443 DWDE, за Makita 8443 DWFE за Makita 8444 DWDE, за Makita 8444 DWFE за Makita JR180 Серија за Makita JR180 D, за Makita JR180 DWA, за Makita JR180 DWB, за Makita JR180 DWAE, за Makita JR180 DWBE, за Makita JR180 DWD, за Makita JR180 DWDE за Makita LS711 Серија за Makita LS711 D, за Makita LS711 DWA, за Makita LS711 DWBEK, за Makita LS711 DZ за Makita LS800 Серија за Makita LS800 D, за Makita LS800 DWA, за Makita LS800 DWAE, за Makita LS800 DWB, за Makita LS800 DWD, за Makita LS800 DWBE, за Makita LS800 DZ, за Makita LS800 WB Полначот Спецификација Одговара за Hitachi Makita Модели : 7.

Детали

боја:
1500mAhNiCDcharger, 2000mAhNiCDcharger, 3000mAhNiMHcharger, 3300mAhNiMHcharger
Големина:
Prismatic
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
за Makita 18V
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Тип:
NI-МЗ
Батеријата Број:
1
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Замена На Батеријата:
Yes
Свеж

Избор на клиенти