.

.

New
KingWei 10pcs/многу Нови Безбедна Одбор 1200mah Батерија 18650 со ПХБ 3.7 v за Светло копче за Играчки Камери трговија на Големо

KingWei 10pcs/многу Нови Безбедна Одбор 1200mah Батерија 18650 со ПХБ 3.7 v за Светло копче за Играчки Камери трговија на Големо

DEN 915.00
DEN 1307.04

Стока
Достапно.

Објектот спецификации Модел : 18650
Тип : Li-Ion Батерија Со ПХБ
Капацитет : 1200m AH ( капацитетот на Батеријата е грешка, Ако умот, ве молиме да не купи.)
Напон : 3.7 v
Боја : Сина
Батерија Пати : До 500 пати
Големина : 69mm x 18mm (Дијаметар)
Место на Потекло : Кина (Копно)
Is_ Прилагоди : Да
Употреба : Светло Headlamp Ласерски Пен Итн.
Карактеристики *Безбеден и еколошки.
*100% Сосема Нов и Висок квалитет.
*18650 батерија li-ion литиум батерија.
*Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи. >>>>> Ако имате било какви проблеми или прашања во врска со вашата трансакција. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор. Негативни повратни информации не се реши нешто,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите прашања
Фото Шоу

Детали

Број На Модел На:
18650
Номиналниот Капацитет:
1100mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
kingwei
Батеријата Број:
10pcs/многу
Тип:
Li-Ion
Големина:
18x69cm
Објектот:
18650 li-ion батерија
Име:
18650 Rechargerable Батеријата
реалниот Капацитет на:
1200mAh(капацитетот на Батеријата е грешка, Ако умот, ве молиме да не купуваат)
Номиналниот Напон:
3.7 V
Тежина:
39g
се применува за :
Светлото Играчки, Електрични Додатоци
Функција:
Со Заштита Одбор
боја:
Сина
Големина:
69mm x 18mm (Diameter)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти