.

.

New
KingWei Розова 100pcs/многу Батерија 18650 3.7 V 2200mAh Батерија Li-ion Батерија за Светло копче за Играчки Baterias трговија на Големо

KingWei Розова 100pcs/многу Батерија 18650 3.7 V 2200mAh Батерија Li-ion Батерија за Светло копче за Играчки Baterias трговија

DEN 8832.00
DEN 12617.28

Стока
Достапно.


Батеријата Бренд Модел : King Wei Зелена 18650
Тип : Li-Ion Батерија на Реалниот Капацитет : 2000mah Нормално V oltage : 3.2 v Боја : Розева
Тежина : 42g
Батерија Пати : До 500 пати
Големина : 65mm x 18mm (Дијаметар)
Место на Потекло : Кина (Копно)
Is_ Прилагоди : Да >>> Безбеден и еколошки.7 v Max V oltage : 4.
>>> 18650 батерија li-ion литиум батерија.
>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.
Батеријата Бренд Модел : King Wei Розова 18650
Тип : Li-Ion Батерија на Реалниот Капацитет : 2200mah Нормално V oltage : 3.2 v Боја : Зелена
Тежина : 40g
Батерија Пати : До 500 пати
Големина : 65mm x 18mm (Дијаметар)
Место на Потекло : Кина (Копно)
Is_ Прилагоди : Да >>> Безбеден и еколошки.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба,( ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации ), кои може да ни помогне да им служи на клиентите тесто и тесто.
>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.
Слики Покажуваат
Услови и Состојба
Нема враќање, размена на само.
>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.
>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор,Негативна повратна информација не се реши нешто,ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми. Ако недостасува/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.

Детали

Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Број На Модел На:
18650
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Батеријата Број:
100pcs
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*65mm
Објектот:
18650 li-ion батерија
Име:
18650 Rechargerable Батеријата
Капацитет:
2200MAH
Номиналниот Напон:
3.7 V
се применува за :
Светлото Играчки, Електрични Додатоци
Тежина:
42g
Is_customized:
Yes
боја:
Пинк
Замена На Батеријата:
Yes
Свеж

Избор на клиенти