.

.

New
НОВАТА батерија АА 1500mah AA1500mah 1.2 V Ni-МЗ батерија AA1500mAh1.2V 1.2 V, БР.5 батерии 5pcs/многу

НОВАТА батерија АА 1500mah AA1500mah 1.2 V Ni-МЗ батерија AA1500mAh1.2V 1.2 V, БР.5 батерии 5pcs/многу

DEN 720.00

Стока
Достапно.

ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. )Предмети се испраќаат од кина. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
Контактирајте со НАС
1.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.

Детали

Номиналниот Напон:
1.2 V
Бренд Име:
jiaxinda
Батеријата Број:
5pcs
Замена На Батеријата:
Yes
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
АА 1500mah 1.2 V батерија
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Големина:
14.5mm*50.5mm
Свеж

Избор на клиенти