.

.

New
НОВАТА батерија AA600mAh 600mah 2.4 V Ni-МЗ Батерија Жилет батеријата AA600mAh2.4V АА 600mAh 2.4 V батерии 2бр/многу

НОВАТА батерија AA600mAh 600mah 2.4 V Ni-МЗ Батерија Жилет батеријата AA600mAh2.4V АА 600mAh 2.4 V батерии 2бр/многу

DEN 768.00

Стока
Достапно.

Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. )Предмети се испраќаат од кина. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детали

Бренд Име:
jiaxinda
Замена На Батеријата:
Yes
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
AA600mAh 2.4 V батерија
Батеријата Број:
2 парчиња
Номиналниот Капацитет:
600mAh
Големина:
14mm*28mm*49mm
Свеж

Избор на клиенти