.

.

New
Руската продавачот !10 компјутери под c SC батеријата Ni-Cd батеријата полнење на батеријата 1800mh со табот-сина боја нови

Руската продавачот !10 компјутери под c SC батеријата Ni-Cd батеријата полнење на батеријата 1800mh со табот-сина боја нови

DEN 815.00
DEN 1018.56

Стока
Достапно.


Руската продавачот
висок квалитет, но конкурентна цена
10 компјутери сет
Ni-CD полнење на батеријата Напон : 1.2 V Хемија : Ni-cd големина : 4.25*2,2 см
модел : SC батеријата
Постојат 2 превозот методи за избор :
Пакет директно испратени од нашите руски склад, кој ќе пристигне на вашата адреса во рок од 7-15days;
Б Пакетот се испраќа од нашите Кинески склад, кој ќе пристигне на вашата адреса за 40 дена.
Answer : ___________________________ Note :
1 пакет вклучува 10 компјутери
2 Сите се со следење на број,можете да ги пратите на вашиот парцела во секое време ви се допаѓа;
3 ние ќе ја испрати токму бројот што го наредил,никогаш не кратко испорака;
4 Било quesitons,се чувствуваат слободни да побарате од мене!

Детали

Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Ni-CD
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
LIANGTE
Номиналниот Капацитет:
1300mAh
Батеријата Број:
10
Број На Модел На:
SC батеријата
Големина:
4.25*2.2cm
Свеж

Избор на клиенти