.

.

New
2 ПАРЧИЊА 4000mAh 7.2 V Замена на Батеријата за Neato XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21 Правосмукалка Батеријата

2 ПАРЧИЊА 4000mAh 7.2 V Замена на Батеријата за Neato XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21 Правосмукалка Батеријата

DEN 1868.00
DEN 2364.00

Стока
Достапно.

2 ПАРЧИЊА 4000m Ah 7.2 V Замена на Батеријата за Neato XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21 Правосмукалка Батеријата

Детали

Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Тип:
NI-МЗ
Број На Модел На:
XV-11 XV-12 XV-14 XV-15 XV-21
Батеријата Број:
2
Замена На Батеријата:
Yes
Свеж

Избор на клиенти