.

.

New
Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија 501235 051235 150MAH MP3 MP4 150MAH Bluetooth далечинска контрола

Литар енергија на батеријата 3.7 V литиум полимер батерија 501235 051235 150MAH MP3 MP4 150MAH Bluetooth далечинска контрола

DEN 231.00
DEN 330.72

Стока
Достапно.


Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.7 V
Полнење напон 4.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.2 V
Големина дебели 5 MM широк 12 MM долго 35 ММ
Со богат кристал заштитна плоча
Слика шоу
Производителите продажба 3.Високо квалитетни и издржливи
3.Најдобри за Вас.7 V±
Висок оперативен напон , Висока енергетска густина
Долг циклус живот , Високо ниво на безбедност
Тип, големина, дух
Бидејќи празнење е мала, нема загадување
Карактеристики
1.
Батеријата големина спецификации се како што следува :
Модел 501235
Капацитет 150 MAH
Номинална напон 3. Нема посебни прашање што ќе биде во вашата исплата во рок од 24 часа од раѓањето.20 V± , со текот на испуштање заштита напон 0.20 V±
Со текот на испуштање заштита напон 0. Во прилог на одмор, пратката ќе биде одложена Производ предност
Безбедноста е добра, со над задолжен заштита, во текот на испуштање на заштита, во текот тековната заштита
заштита на IC технички параметар : Над задолжен за заштита на напон од 0,05 V; 4.100% Сосема Нов батеријата
2 .7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH-5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда.

Детали

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Тип:
Li-полимер
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
501235
Батеријата Број:
1
Големина:
501235
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
150mAh
Замена На Батеријата:
Yes
Свеж

Избор на клиенти