.

.

New
AZDENT Про Силикони Заб Ортодонтски Фах Стоматолошки Апарат Тренер Усогласување Протези Гласноговорници Заби Директно/Усогласување на Забите

AZDENT Про Силикони Заб Ортодонтски Фах Стоматолошки Апарат Тренер Усогласување Протези Гласноговорници Заби Директно/Усогласување

DEN 129.00
DEN 215.04

Стока
Достапно.


Инструкции : 1 Општи бара корисникот носат ортодонтски протези за 1-2 часа во текот на денот, и 8 часа во текот на ноќта. 2 Во првата недела, вашите заби може да чувствувате болка и болка, ова е нормално. Треба задржи на користење на секојдневието. 3 Овие ортодонтски протези со добар квалитет, но, не залак за нив, да се избегне деформација. 4 Пред и по употреба нив, ве молиме да се чистат со четка се користи ладна или топла вода,не користете топла вода! А потоа ги стави во чиста кутија. Пакетот вклучува : 1 Кутија и 1 ортодонтски протези

Детали

Тип На Објект:
Четки За Заби Главата
Големина:
1 box
Количина:
1 кутија
Материјал:
Силикони
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
меки или тврди
Бренд Име:
AZDENT
Нето тежина:
0.05 кг заби тренер
Место на Потекло:
Кина
SKU:
1690200301/2
is_customized:
Yes
Големина:
6CM*4.5CM*2.5CM
Функција:
забот лента
Свеж

Избор на клиенти