.

.

New
5Pcs/Многу Висок Квалитет 3D Peony Везови Applique Печ Железо На Облека Свадба Фустан Наметка ги Красат Додаток Diy 21*13CM Црвена

5Pcs/Многу Висок Квалитет 3D Peony Везови Applique Печ Железо На Облека Свадба Фустан Наметка ги Красат Додаток Diy 21*13CM Црвена

DEN 903.00
DEN 950.40

Стока
Достапно.


Материјал : peony везени печ(треба железо)
Големина : 21*13 CM
користете начин : назад не се топло-топи лепило ,може да се шие на фустан или платно
Еден многу : 5 Pieces,може да се меша бојата само оставете порака до нас tks
Акции : 10pieces, но ние исто така се продаваат во кина ,pls cfm ако имаат акции ние ќе го купите tks
Производство Детали
зелена боја
виолетова боја
црвена боја
розова боја
жолта боја

Детали

боја:
виолетова, црвена, розова, портокалова, зелена
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
21*13CM
Стил:
Железо-На
Свеж

Избор на клиенти