.

.

New
Црвено бели цвеќиња sequins печ Бисер Beaded Чипка applique закрпи DIY додатоци свадба фустан додатоци свадба чевли

Црвено бели цвеќиња sequins печ Бисер Beaded Чипка applique закрпи DIY додатоци свадба фустан додатоци свадба чевли

DEN 537.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Ширина : 2.5 CM*2.5 CM Боја : бела / црвена Цена е за 10 компјутери Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија се облекуваат, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

Детали

боја:
Црвена, Бела
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Техника:
Beaded
Големина:
2.5CM*2.5CM
Стил:
Шие-На
Свеж

Избор на клиенти