.

.

New
TIANXINYUE Закрпи 20pcs/многу Насмеани лице печ железо на печ Мотив да се шие на железо на Applique DIY додаток

TIANXINYUE Закрпи 20pcs/многу Насмеани лице печ железо на печ Мотив да се шие на железо на Applique DIY додаток

DEN 212.00
DEN 302.40

Стока
Достапно.


Големина:6.3 cm
Количина : 20pcs/број 1. Железо-На ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, може да биде пораби на. 3.Бесплатни светот испорака, БЕЗ КУПУВАЊЕ ГРАНИЦА!

Детали

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
6.3cm
Техника:
Извезена
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
TIANXINYUE
Technice:
Да се шие на Железо или на
Материјал:
Ткаенини
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти