.

.

New
Северна Каролина Знаме 3.0 широк везови patch за Н и В текстови/ѕвезда во meddle/лента

Северна Каролина Знаме 3.0 широк везови patch за Н и В текстови/ѕвезда во meddle/лента

DEN 508.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.


Северна Каролина Знаме везови печ
Како да се користи
{1} извади вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) кои ќе се пеглаат на. Подготви железо.
{2} се Исчисти дел што се случува да се пеглаат на. Стави парче на десната страна. Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
{3} се Прилагоди на температурата на железо, на 150 степени. Железо печ на сила назад и напред за околу 15-25 секунди.
{4} По околу 10 минути, кога печ се врти ладно, дали таа е фиксна силно. ако не, обидете се повторно, како и над истиот начин.
бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае со 25-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Детали

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
3.0 wide* prop high
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
373c-1
Свеж

Избор на клиенти