.

.

New
PA0070 Мода Appliques 15 Модели Избрани бои 200pcs/многу Чувствува patch за рачно изработени занаетчиски и Декоративни scrapbooking

PA0070 Мода Appliques 15 Модели Избрани бои 200pcs/многу Чувствува patch за рачно изработени занаетчиски и Декоративни scrapbooking

DEN 234.00
DEN 266.40

Стока
Достапно.


Главната Вовед
Секој Модел е Микс од бои по случаен избор од акциите.
можеби некои бои не истата слика,ве молиме да се забележи.
ние ќе се обидеме да го надградите најновата боја слика ако било каква промена. Совети : 1 инч=25.4 mm;(1mm=0.04 инчи) ве Молиме проверете и за кој модел ти треба. можете да се шие на или се користи лепило за да се поправи тоа. @Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја. @Големина : погледнете на сликата подолу.(можеби малку големина различни мери)
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Детали

боја:
Модел 01, Модел 02, Модел 03, Модел 04, Модел 05, Модел 06, Модел 07, Модел 08, Модел 09, Моделот 10, Модел 11, Модел 12, Модел 13, Модел 14, Модел 15
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Големина:
refer ruler
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
PA0070
Бренд Име:
ZOTFEL
Употреба:
diy занает декорација
Свеж

Избор на клиенти