.

.

New
DIY 5 компјутери бел Чист памук везови Венеција расцутени цветови јака вратот чипка бело applique да се шие на SD11

DIY 5 компјутери бел Чист памук везови Венеција расцутени цветови јака вратот чипка бело applique да се шие на SD11

DEN 485.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас за Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) број.
Ако не може да прифати боја за разлика, ве молиме да се купи претпазливо.
1, Ако постои незадоволство, ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативна повратна информација.
Направи вашиот стар облечи нов изглед со овој рачно изработени јака!
Шие тоа на вашиот фустан или додадете синџир/лента за да се направи тоа толку јака ѓердан.
Можете да оставите порака за да ми каже која боја ти треба
ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ширина см cm
Достапни Боја : како на сликата
Таму може да биде боја отстапување поради својствата на екранот итн. Ние ве советуваме да го користите реномирана превозникот услуга при враќање на вашите производи.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ве молиме проверете ја големината внимателно, така што нема да се купи во ред. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.
На чипка ткаенина е прилагодено производи, по купувањето, кој не може да биде вратена. Синџир или лента за оваа јака може да биде отстранета лесно.
2,Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме да се спакуваат сите се враќа соодветно.
4,Во случај на кои би сакале да се вратат вашата нарачка, ние им овозможи враќа кои се обработени во рок од 7 дена , ве Молиме контактирајте со нас за враќање на одобрението и се врати превозот адреса.

Детали

боја:
5 компјутери
Големина:
cm
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
fengxingtimely
Свеж

Избор на клиенти