.

.

New
2017 DIY 4 бои Lotus везови patch за Кошула Торба прибор за облека Рака за шиење Специјална понуда

2017 DIY 4 бои Lotus везови patch за Кошула Торба прибор за облека Рака за шиење Специјална понуда

DEN 485.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Функција :
1 Order=
оставете порака за да кажете ми каква боја или модел, не треба,ЕКСТЕНЗИИ : БР.1 10 PCS и така натаму
Ако не ви остави порака,ќе случајно испратете производи до вас.
1. Големина на :
2. Достапни Боја : како на сликата
3. Мода и убава, голема за decro!
Забелешки :
1. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies, губење на клипот .. итн секаде каде што сакате.
2. Ве молиме да се шие или лепак тоа кога се применуваат, ви благодариме!
3. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект.
Ако не може да прифати боја за разлика, ве молиме да се купи претпазливо.
Ве молиме проверете ја големината внимателно, така што нема да се купи во ред.

Детали

боја:
1, 2, 3, 4
Големина:
As shown in figure
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
fengxingtimely
Свеж

Избор на клиенти