.

.

New
2017 DIY Нов Висок квалитет бело peony цвет Везови парче Облека decals облека, додатоци налепница, Платно да се Шие На 023

2017 DIY Нов Висок квалитет бело peony цвет Везови парче Облека decals облека, додатоци налепница, Платно да се Шие На 023

DEN 397.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Функција :
1 Order=
оставете порака за да кажете ми каква боја или модел, не треба,ЕКСТЕНЗИИ : БР.1 10 PCS и така натаму
Ако не ви остави порака,ќе случајно испратете производи до вас.
1. Големина на :
2. Достапни Боја : како на сликата
3. Мода и убава, голема за decro!
Забелешки :
1. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies, губење на клипот .. итн секаде каде што сакате.
2. Ве молиме да се шие или лепак тоа кога се применуваат, ви благодариме!
3. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект.
Цени на мало, бидејќи на товар ќе биде висока, трговија на Големо ќе биде многу поевтина
Ако не може да прифати боја за разлика, ве молиме да се купи претпазливо.
Ве молиме проверете ја големината внимателно, така што нема да се купи во ред.

Детали

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Големина:
As shown in figure
Бренд Име:
fengxingtimely
Корисност:
Јакна, торба здолниште шапка
Карактеристики:
Рачно изработени
Свеж

Избор на клиенти