.

.

New
Светкавиот Кристал Кристал Цвеќиња Кроење За Фустан WRA-739

Светкавиот Кристал Кристал Цвеќиња Кроење За Фустан WRA-739

DEN 8215.20

Стока
Достапно.

Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. На пример :
Кристал Applique Yardage : 5-20rds по дел,парче валани без хартија картичка;Околу 10pc/opp;5-20opp/картонска кутија;Картон мерка : 20*20*30cm.
Пакет :
Различни itmes во различни пакување. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Светкавиот Кристал Кристал Цвеќиња Кроење За Фустан WRA-739
100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден Дизајн
Боја Прилагоди? Опција 1 : Промена на боја на семе мониста и organza без кристал, цена и нема промени . Опција 2 : Промена на сите боја вклучувајќи кристал, цената ќе се промени според различни бои. Брод преку DHL или Fedex , пратката ќе пристигне во рок од 2~7 работни дена по се испраќаат надвор.
За Keering
Keering,вашиот најдобар избор!
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важно за нас. (3) За белегзија или ракавица декорација.
Ако треба да се промени бојата, ве молам дозволете ми да знам однапред. (2) За коса додатоци. Ви благодариме!
Процес На Производство :
Како Да Се Железо Тоа? Ве молиме проверете подолу Работата :
Може Исто Така Да Како Што Се :
Употреба :
(1) За свадба облека,свадба се облекуваат или навечер gown. Парчиња : 5~10pcs со ткиво хартија/ тркалаат; 5~10 ролни/opp; 5-20 opp по картон;Картон мерка : 20*20*30cm. Посебен Случај : Испорака ќе имаат 1~2 работни дена одложување, како што Празници, Политика корекција, Оддалечените области, итн.

Детали

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Бренд Име:
Keering
Техника:
Appliqued
Големина:
7.7cm width
Стил:
Стап-На
Број На Модел На:
WRA-739
Тип:
Кристал Цвеќиња Кроење За Фустан
Тип на Кристал:
Одделение Чаша
Материјал:
Вештачки бисер/стакло мушка/mesh
Употреба:
Облека/ Свадба Додатоци/ Свадба декорација/ Чевли/ Торба
MOQ:
10 јарди/многу,една боја,на еден дизајн
Стил:
Рамен грб, Лепак назад
боја:
Како слика, сребро.
Occassion:
Свадба/Партија/Годишнината
Времето За Производство:
10~12 дена
Примерок Цел?:
Прифатливи, ве молиме контактирајте ме
Свеж

Избор на клиенти