.

.

New
зелена Пчела beaded кристал печ шиење на закрпи за облека parches termoadhesivos став ropa apliques де roupa

зелена Пчела beaded кристал печ шиење на закрпи за облека parches termoadhesivos став ropa apliques де roupa

DEN 574.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже во слика

Детали

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи
Свеж

Избор на клиенти