.

.

New
2 парчиња/многу Розова Везови Цвет Печ Шапка Фармерки се Облекуваат да се Шие На Налепница Applique Занает DIY Додатоци

2 парчиња/многу Розова Везови Цвет Печ Шапка Фармерки се Облекуваат да се Шие На Налепница Applique Занает DIY Додатоци

DEN 118.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Ние се провери секој објект пред да се пакувам. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.2 парчиња/многу Розова Везови Цвет Печ Шапка Фармерки се Облекуваат да се Шие На Налепница Applique Занает DIY Додатоци
Нема лепило на грбот o f печ, не може да биде на железо, ова е шие-на закрпи
Забелешка : цената е за 2 парчиња цвет печ
Употреба :
Можете да се шие на облека ви се допаѓа, или можете да се шие на чанти, капи мислите дека е симпатична, или друго место што би сакале;
облека и панталони, ако се оштетени, може да се користи за покривање на оштетените области. Постојат многу методи за плаќање на располагање . Ние доверба,почитување,и вредноста вие како клиент и се надевам дека ќе остави позитивни детални продавачот оценка кога ќе го добиете вашиот објект. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Времето за испорака зависи од земјите и начинот на превозот. Ако ви се враќаат на објектот,ве молиме бидете пакетот како "врати стоката" или подарок,
и се изјасни околу 15-20 ДОЛАРИ вредност за пратката
1. Повеќето од нашите предмети се испратени од страна на EMS,DHL,UPS-от,хонг конг Пост,Кина Пост. Затоа,ве молиме проверете пакетот пред да потпише за тоа,ако тоа е скршен или оштетен,
можете да направи рекорд со превозникот.
Ако вашата облека се валкани со масло или други работи тешко да се исчисти, можете да шие деликатна везови печ за тоа да го покрие.

Детали

Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
See below details
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
B719-3
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На
Свеж

Избор на клиенти