.

.

New
8.2 cm*8.2 cm parches bordados Христијански крст печ бесплатен превозот 10 компјутери

8.2 cm*8.2 cm parches bordados Христијански крст печ бесплатен превозот 10 компјутери

DEN 297.60

Стока
Достапно.


Име : Железо на Платно печ
Околу Големина : 8.2 cm*8.2 cm (покаже како слика)
Боја : покаже како pictue
Употреба : одличен за детска облека текстил, итн.
Answer : ___________________________ Note : Инструкции за Железо на :
1)Место далноводи кон никаде на платно директно.
2)Покрие тенка крпа на далноводи,а потоа и на железо. Избегнувајте користење на железо директно на крпеница за заштита на далноводи под висока температура.
3)да се продолжи со притискање на железо околу 40-60 секунди и temp. Околу 120-150(зависи од дебелината на платно)
4)се Движи од железо,почекајте се излади compeletly.
5)Ако adherece не е совршено,ве молиме да се повтори action3)and4)
Испорака : Мин.Цел во мојата продавница (мешани предмети се прифатливи) ќе биде бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 10-30 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена, кога тие имаат строги царинските инспекции.
ние поддршка wholesales,
а цената е различен.
ве молиме пратете ми порака.
За било кој дизајн,кога квалитетот е повеќе од 2000 година,цел е во ред.

Детали

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
8.5cm*8.5cm
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
Христијански крст печ
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти