.

.

New
19*6 cm Везени крпа applique / извезени cheongsam костим од суштинско значење цвет печ убава Печ налепници

19*6 cm Везени крпа applique / извезени cheongsam костим од суштинско значење цвет печ убава Печ налепници

DEN 811.20

Стока
Достапно.

ВНИМАНИЕ : ве Молиме проверете ја големината внимателно да се види дали се помали или поголеми пред купување за да бидете сигурни дека тоа е погоден за вас. Големина : околу 19*6cm( тоа може да биде мало отстапување, бидејќи од страна на мерење.) Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние прикажани d ue на различни прилагодувања на екранот и светлина состојба кога правите фотографии.Сите бои се предмет на реалните предмети.ве молиме имајте предвид и да се обрне внимание пред тоа купување.

Детали

боја:
црвена, розова, жолта, небото сино, виолетова
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Големина:
around 19*6 cm
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
LLX-L064
Свеж

Избор на клиенти