.

.

New
25PCS/Многу 3х3.5cm Сјајна Месечина Поместена Applique Занаети за Деца Headwear Коса клип Додатоци

25PCS/Многу 3х3.5cm Сјајна Месечина Поместена Applique Занаети за Деца Headwear Коса клип Додатоци

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
микс боја
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
3x3.5cm
Стил:
Стап-На
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
SA3505
боја:
микс боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Точка име :
Месечината
Свеж

Избор на клиенти