.

.

New
10PCS Смешно Черепот Закрпи за Облека, Железо на Applique Везени Печ Labels Везови Шие Додатоци за Дете Облека DIY

10PCS Смешно Черепот Закрпи за Облека, Железо на Applique Везени Печ Labels Везови Шие Додатоци за Дете Облека DIY

DEN 174.00
DEN 234.72

Стока
Достапно.

Маска од далноводи со парче на влажна крпа.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦИИ е многу поевтина од КОМПЈУТЕР и може да добие повеќе изненадување.
10 PCS Смешно Черепот Закрпи за Облека, Железо на Applique Везени Печ Labels Везови Шие Додатоци за Дете Облека DIY.Потоа можете да ги пратите на пакет и може да се добие тоа побрзо.
Се специјализираат во производство на закрпи.
Како да се користи од страна на железо брзо и durably
1.Конечно,можете да купите производи за СЛОБОДНИ. Пеглање околу 10 до 20 секунди. Поради снимање состојба и Хардверски Уреди, како што се следи светлината и контрастот поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики покажа. Добредојдовте на прилагодување.
Важно Noticment : 1.Ве молиме да дадете 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашата prodcuts и услуга. Прскање вода на задната страна од печ.Ние ве советуваме да го нарачате повеќе од $5.Ве молиме контактирајте со нас прво доколку постои било каков проблем кога ќе се добијат производи.Ви благодариме.Инаку ние ќе испраќање од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи,не се безбедни и ќе добиете производи во долго време. Место парче на облека.Се чека за закрпи да се излади,а потоа заврши.И не заборавајте да ја додадете нашата продавница до вашите омилени за да добиете монети од Апликации.

Детали

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
DZ-831-10
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
genie
Големина:
4.5CM*5.2CM
Техника:
Извезена
боја:
Црна и Розова
Шема:
черепот
снабдувач:
Кина Производител
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Продажба На Чекање:
мало
Карактеристични 1:
Лепенки За Облека,Железо На Цртан Филм Закрпи,
Карактеристика 2:
Деца Железо На Лепенки,Евтини Везени Печ,шие додатоци за торба
Обичај:
обичај печ
Свеж

Избор на клиенти